Євро-2022: збірна України громить Сербію

Підопічні Олександра Косенка здобули переконливу перемогу у другому матчі на Євро-2022.

Ще до початку поєдинку стало відомим, що у звітній зустрічі наша команда не зможе розраховувати на Журбу, Педяша, Разуванова і Радевича. Тож, Олександр Косенко у цьому матчі мав склад, який складався з восьми універсалів та двох воротарів.

Як і у поєдинку зі збірною Нідерландів зустріч розпочалася зі швидкого голу від Зварича, який прийшов з правого флангу. На цей раз ударом у кут Михайлові вдалося засмутити Момчіловіча. На шостій хвилині українці подвоїли свій гандикап. Лебідь прострілив з ауту, а Васіч випередив Абакшина на дальній стійці і переправив м’яч у ворота.

На 15-ій хвилині з другої спроби пара Лебідь-Абакшин таки оформила ще одне взяття воріт суперника. Лебідь потужно спрямував м’яч у бік воріт Момчіловіча, а Абакшин влучно підставив ногу.

Вдалим виявилося і завершення тайму від підопічних Олександра Косенка. На 20-ій  хвилині на допомогу нашій команді прийшов стандарт. Сірий віддав на Чернявського, а Ігор потужним ударом переграв кіпера сербів.

У другому двадцятихвилинці наші суперники намагалися перехопити ініціативу, однак, у другій половині тайму першими знову забили українці. Корсун і Зварич розіграли вдалу комбінацію, і Михайло, вразивши порожні ворота оформив дубль.

Серби намагалися вирішити ситуацію під час розіграшу п’ятьго польового. Порожніми воротами скористався Ігор Корсун, який забив шостий гол нашої команди. Після стандарту Томіч один гол відіграв, але не більше. 6:1 – збірна України перемагає та продовжує боротьбу за вихід до чвертьфіналу.

28 січня о 21:30 підопічні Олександра Косенка зіграють зі збірною Португалії.

Сербія – Україна – 1:6 (0:4)
Голи: Васіч (6 – АГ), Томіч (39) – Зварич (2, 34), Абакшин (15), Чернявський (20), Корсун (38)
Попередження: Петров (6), Алексіч (14), Ракіч (20), Момчіловіч (31) – Зварич (24), Ципун (25)

Сербія: Момчіловіч – Васіч, Раміч, Томіч, Петров – Алексіч, Коцич, Пршич, Ракіч – Стойчевскі – Вуліч, Мілосавлевіч

Україна: Ципун – Фаренюк, Корсун, Зварич, Шотурма (к) – Чернявський, Сірий, Абакшин, Лебідь – Савенко