Євро-2022: збірна України зіграє у матчі за 3-тє місце

Підопічні Олександра Косенка поступилися збірній Росії у матчі за право зіграти у фіналі.

Заявка збірної України на цей раз вперше за тривалий час налічувала 14 виконавців. Натомість, росіяни зазнали втрат у вигляді Антошкіна і Робіньо, які через дискваліфікацію і травму відповідно пропускали цей поєдинок.

Старт матчу видався за номінальними гостями. Серія рикошетів після удару Соколова призвела до швидкого голу у ворота Ципуна. До середини тайму у збірної України назбиралося п'ять фолів, і аби більше потримати м'яч та спробувати знайти щастя в атаці підопічні Олександра Косенка пішли вперед з п'ятим польовим. Під час однієї зі змін українці помилилися і недогледіли Афанасьєва, який з двох спроб зумів подвоїти гадикап команди Сергія Скоровича.

Втім, гра з п'ятим принесла свої плоди. Сірий дуже швидко відквитав один м'яч, а перед перервою міг забивати Лебідь. На жаль, м'яч на себе прийняла поперечина.

У середині другого тайму чудовий удар ножицями вдався Ніязову. Росіяни знову повели з різницею у два голи. Українці пішли вперед з п'ятим польовим. За чотири хвилини Абакшин після пасу Шотурми знову скоротив різницю у рахунку до мінімуму. Неймовірний шанс наша команда здобула на 39-ій хвилині. У ворота росіян був призначений пенальті, але Шотурма не переграв Путілова. Міг переводити гру у додатковий час Абакшин, але з кількох метрів пробив над воротами.

Як підсумок, прикра поразка нашої команди у півфіналі. У неділю підопічні Олександра Косенка зіграють у матчі за 3-тє місце. Початок о 15 :30.

Голи: Сірий (16), Абакшин (35) - Соколов (2), Афанасьєв (15), Ніязов (31)
Попередження: Сірий (10), Абакшин (23) - Абрамов (33), Афанасьєв (39)
Нереалізований пенальті: Шотурма (39)

Україна: Ципун – Чернявський, Корсун, Шотурма (к), Зварич - Лебідь, Разуванов, Абакшин, Журба – Сірий, Фаренюк – Савенко, Педяш, Радевич

Росія: Путілов  – Абрамов (к), Соколов, Пауліньо, Нандо – Ніязов, Чішкала, Давидов, Афанасьєв – Мілованов, Абрамович – Замтарадзе