Сергій Журба: «Перемога в першому матчі завжди важлива»

Один з лідерів збірної України, Сергій Журба, згадав перипетії матчу з Бельгією в першому матчі кваліфікації Євро-2018 і виділив моменти, через які перемога над бельгійцями далася українцям дуже нелегко.

Україна стартувала на домашньому відборі на Євро-2018 поєдинком проти Бельгії, яку хоч і обіграла, але з деякими труднощами і не без «валідольних» моментів (1:0).

«Це груповий етап, і перемога в першому матчі завжди дуже важлива. Так, гра склалася непросто, забили тільки один гол, — розповів після матчу Сергій Журба. — Потрібно було забити другий м'яч, щоб обстановка заспокоїлася і стала легше для нас. Але десь не пішло, нерви і «зіжмакана» гра».

«У бельгійців така команда, що 3-4 людини утворюють кістяк збірної, а двоє підміняють їх. Інші ж виходять вже за результатом, дивлячись по ситуації. Також вони з самого початку засіли в оборону, тому нам не вдалося їх особливо вимотати і розкрити».

Згадав Сергій і нереалізовані моменти, про які можна шкодувати в першу чергу.

«У першому таймі Сергій Чепорнюк зробив гарний навіс на мене, і треба було вдарити сильніше, щоб м'яч, так би мовити, «проліз» у ціль. Та й після перерви міг забивати... Але страждаємо від слабкої реалізації. Через це зараз трохи двоякі відчуття».

Ключовим матчем групи для українців може стати поєдинок проти Хорватії, однак Журба зазначає, що зараз його команда, в першу чергу, сконцентрована на завтрашній грі проти Чорногорії.

«Зараз, насамперед, налаштовуємося на матч, про Хорватію ще не думаємо. Нам потрібно завтра зіграти успішно, щоб з хорошим активом виходити на поле у вівторок».