Європейська кваліфікація до чемпіонату світу-2020: збірна України поступається Іспанії

Підопічні Олександра Косенка зазнали поразки від збірної Іспанії у другому поєдинку групи В європейської кваліфікації до чемпіонату світу-2020.

Після перемоги збірної Сербії над Францією нашій команді конче була потрібна звитяга у поєдинку з іспанцями. Втім, вже на першій хвилині підопічні Федеріко Відаля Монтальдо заробили пенальті після фолу Ципуна на Солано.

До м'яча підійшов капітан іспанців Ортіз, і точним ударом відкрив рахунок у матчі. Наприкінці стартової половини зустрічі українці занесли до свого пасиву шостий фол, і номінальні гості вдруге використали стандарт на свою користь. Лозано був точним з десятиметрової позначки.

У другому таймі Малишко скоротив різницю у рахунку, відзначившись на 31-й хвилині після пасу Педяша. Однак, за 2 хвилини той-таки Лозано оформив дубль, встановивши остаточний рахунок у поєдинку. 1:3 – збірна України втрачає шанси на продовження боротьби за потрапляння на чемпіонат світу. Долю першого місця у групі В в очній зустрічі вирішать збірні Сербії та Іспанії, яка відбудеться у вівторок о 21:30.

Україна – Іспанія – 1:3 (0:2)
Малишко (31) – Ортіз (1 – з пен.), Лозано (19 – з дабл-пен, 33)
Попередження: Шотурма (20)

Україна: Кирило Ципун – Володимир Разуванов, Сергій Малишко, Сергій Журба, Олександр Педяш, Ігор Корсун, Петро Шотурма, Микола Білоцерківець, Михайло Зварич, Артем Фаренюк,  Дмитро Сорокін, Микола Микитюк, Олег Єрьомін, Євген Іваняк (к)

Іспанія: Хуанхо – Карлос Ортіз (к), Солано, Серхіо Лозано, Адрі, Хосе Руіз, Бебе, Марк Толра, Андресіто, Адольфо, Рафа Усін, Рауль Кампос, Рауль дель Олмо, Карлос Баррон

Додамо, що наступний матч підопічні Олександра Косенка проведуть 4 лютого о 17:30. Суперником «жовто-синіх» стане збірна Франції.

Також відзначимо, що сьогодні завершилася турнірна боротьба у групі А. За її підсумками учасником чемпіонату світу стала збірна Португалії, а ще одним учасником плей-офф буде збірна Фінляндії.