Європейська кваліфікація до чемпіонату світу-2020: збірна України стартує з поразки

Підопічні Олександра Косенка поступилися збірній Сербії за результатами дебютного поєдинку у рамках європейської кваліфікації до чемпіонату світу-2020.

Впродовж першого тайму господарі матчів групи В зуміли оформити для себе гандикап у два м’ячі. На 12-ій хвилині Пршич відгукнувся на пас Шиміча. За 3 хвилини той-таки Шиміч знову відзначився асистом. На цей раз після його передачі гол на свій рахунок записав Петров.

Другу половину команда Горана Іванчіча також розпочала досить вдало. Спочатку Пршич оформив дубль, а потім Томіч встановив на табло арени «Чаїр» рахунок 4:0 на користь господарів.

Втім, фактично у наступній атаці Фаренюк після асисту Микитюка відіграв один м’яч. Однак, не забарилися з відповіддю й серби. Ракіч влучним ударом відновив гандикап у чотири голи.

До завершення зустрічі Корсун зумів забити другий м’яч нашої команди. Однак, не більше. Тож, 5:2 як підсумок. Свій шлях елітним раундом «жовто-сині» розпочинають з поразки від збірної Сербії.

Сербія – Україна – 5:2 (2:0)
Пршич (12, 22), Петров (15), Томіч (30), Ракіч (31) – Фаренюк (30), Корсун (39)

Сербія: Неманья Момчіловіч – Стефан Ракіч, Драган Томіч, Марко Пршич, Мілош Шиміч (к), Нінослав Алексіч, Страхінья Петров, Нікола Матієвич, Деніс Раміч, Йован Лазаревіч, Мілош Стойковіч, Дарко Ріштіч, Яков Вуліч

Україна: Євген Іваняк (к) – Ігор Корсун, Петро Шотурма, Микола Білоцерківець, Михайло Зварич, Володимир Разуванов, Сергій Журба, Артем Фаренюк, Олександр Педяш, Дмитро Сорокін, Микола Микитюк, Олег Єрьомін, Сергій Малишко, Кирило Ципун

Відзначимо, що в іншому поєдинку групи В збірна Іспанії здолала Францію з результатом 3:1.

Окрім того, у групі С визначився перший учасник чемпіонату світу. Ним стала збірна Росії. Натомість, у плей-офф за ще одну перепустку боротиметься збірна Хорватії.