Студентська жіноча збірна України кваліфікувалася до півфіналу чемпіонату світу

Команда Олега Шайтанова мінімально здолала головних конкурентів у боротьбі за перше місце групи А – збірну Росії.

Обидві збірні до звітного протистояння не втратили жодного очка, тож ця зустріч була чудовою змогою для переможця відірватися від суперника на 3 пункти.

Втім, поєдинок для українок розпочався не найкращим чином. Зусиллями Нікітіної росіянки вже на другій хвилині вийшли вперед. Однак, після цього ініціативу вдалося перехопити нашій збірній.

За 5 хвилин відновити статус-кво вдалося футзалістці полтавського «ПЗМС» Юлії Дударчук. А на 13-й хвилині Дударчук оформила дубль, вперше вивівши українок вперед. До перерви рахунок залишився незмінним.

Після відпочинку росіянки намагалися створювати якомога більше небезпеки біля воріт Олени Цикаленко. Найкращу можливість збірна Росії втратила під час розіграшу штрафного удару. Ворота підопічних Шайтанова врятувала поперечка.

Втім, і українки раз-по-раз проводили гострі контратаки, використовуючи помилки суперника. На останніх хвилинах наші суперниці випустили п’ятого польового, але це їм не допомогло. Зрештою, 2:1 – збірна України здобуває третю перемогу поспіль у групі А.

Чемпіонат світу серед студентів. Жінки. Група А
Росія – Україна – 1:2 (1:2)
Україна: Олена Цикаленко – Таїсія Бабенко, Яна Дичко, Анна Сидоренко, Юлія Дударчук – Яніна Романюк – Анастасія Чиженок, Аліна Бундюк, Вікторія Роздобудько, Анна Майбородіна, Ірина Дубицька, Юлія Шевченко.
Голи: Нікітіна, 1 – Дударчук (7, 14).

Останнім суперником нашої збірної на шляху до першого місця групи А вже завтра стане Ізраїль. Початок зустрічі о 13:00.