«Montesilvano Futsal Cup-2019»: дівоча збірна України здобуває золото, юнацька – срібло

Фінальний день турніру в італійському Монтесільвано розпочала дівоча збірна. У фіналі їй протистояла фінська команда «Kampuksen Dynamo». Цього разу дівчата не вразили ворота суперника 8 разів, що стало вже звичним явищем впродовж цього турніру. Втім, 4 голи без відповіді принесли українкам золоті медалі змагань, які до того ж стали чудовим подарунком для Олега Шайтанова на його День народження.

Збірна України (WU-17) – «Kampuksen Dynamo» (Фінляндія) – 4:0 (3:0)
Голи у складі збірної України (WU-17): Каверзіна (11, 22), Христюк (23), Кузнєцова (39)

Склад збірної України (WU-17): Євгенія Карбань, Вікторія Мироненко, Анна Каверзіна, Юлія Христюк, Маргарита Юрасова – Альона Коваленко, Єлизавета Кузнєцова, Вероніка Волосина, Софія Завгородня, Анна Гатченко

У свою чергу, підопічні Віталія Одегова вдруге впродовж турніру зустрілися з «Cioli Ariccia Valmontone». Щоправда, на цей раз командам таки вдалося виявити сильнішого. На жаль, перемогу здобули саме італійці. Підопічні Віталія Одегова провалили старт поєдинку, пропустивши гол на другій хвилині. Окрім того, «жовто-сині» досить швидко залишилися у меншості. Червону картку за відмашку отримав Дмитро Бабілов.

За рахунку 0:2 наприкінці першого тайму Ростислав Семенченко мав шанс скортити різницю до мінімуму з дабл-пенальті, але пробив вище. Втім, за 10 хвилин до завершення зустрічі рахунок все ж став 1:2. Точним ударом відзначився Андрій Британ.

Однак, наздогнати своїх опонентів українці все ж не зуміли, пропустивши третій гол наприкінці поєдинку. Тож, юнацька збірна України здобуває срібні медалі на «Montesilvano Futsal Cup-2019».

«Cioli Ariccia Valmontone – збірна України (U-17) – 3:1 (2:0)
Гол у складі збірної України (U-17): Британ (40)
Вилучення: Бабілов (5)
Нереалізований дабл-пенальті: Семенченко (20)

Склад збірної України (U-17): Антон Чудний, Дмитро Дяченко, Ігор Тимців, Максим Малиновський, Олександр-Іван Пащак, Андрій Британ, Ростислав Семенченко, Руслан Тат`янко, Ярослав Квасній, Юрій Курилів, Дмитро Бабілов