Юнацькі Олімпійські Ігри – 2018. Відбірковий турнір. Збірні України поступились у своїх матчах

Напередодні відбулись матчі другого ігрового дня відбіркового етапу Юнацьких Олімпійських Ігор. Відповідно, свої другі поєдинки зіграли юнацька та дівоча збірні України.

Юнацька збірна України у Сербії грала проти збірної Португалії. Підопічні Віталія Одегова у першій половині матчу намагались втілити у голи свої моменти, однак зробити цього, на жаль, не вдалося. Натомість, португальці скористались помилками «синьо-жовтих» і за підсумками першої 20-хвилинки вели у рахунку 3:0. У другому таймі українці все-таки змогли відзначитись у воротах своїх португальських однолітків. Голи на рахунку Олега Негели, Максима Галича, Петра Сенюка, а ще один гол португальці щабили у власні ворота. Однак, це не врятувало українських юнаків від підсумкової поразки з рахунком 8:4.

Україна (U-17) – Португалія (U-17) – 4:8
Голи збірної України:
Негела, Галич, ? (автогол португальців), Сенюк

Наразі юнацька збірна України посідає у своїй групі друге місце. Свій останній матч у рамках відбіркового турніру ЮОІ-2018 підопічні Віталія Одегова зіграють 4 листопада проти збірної Угорщини. Початок о 12.00 за київським часом.

Дівоча збірна України мала непогану можливість зачепитися за очки у матчі зі своїми італійськими однолітками. Принаймні, після того, як у ворота «Скуадри адзурри» забила Єлізавета Кузнєцова, а за підсумками першого тайму на табло був рахунок 1:1, то надії на це були. Але після перерви у ворота збірної України влетіли три м’ячі, які зафіксували остаточний рахунок 4:1 на користь збірної Італії. Початок о 12.00 за київським часом.

Україна (WU-17) – Італія (WU-17) – 1:4
Гол збірної України:
Кузнєцова

Наразі дівоча збірна України посідає у своїй групі останнє, четверте місце. Свій останній матч у рамках відбіркового турніру ЮОІ-2018 підопічні Тараса Шпички зіграють 4 листопада проти збірної Азербайджану.