Юнацькі збірні України та Португалії розійшлися миром у першому товариському матчі

Підопічні Віталія Одегова не зуміли втримати перевагу у два м’ячі над своїм суперником.

Від самого початку поєдинку підопічні Педру Палаша намагалися високо пресингувати нашу команду.

Вже на першій хвилині рахунок у складі господарів міг відкривати Тьягу Маседу, але його удару забракло влучності.

На 6-ій хвилині одразу два моменти мав у своєму активі Алвеш. Однак, спочатку м’яч після його удару на самісінькій лінії зафіксував Дяченко. Натомість, зі штрафного капітан господарів пробив вище.

Втім, після активного старту суперників, команда Віталія Одегова зуміла не лише відсунути гру від власних воріт, а й створила низку нагод біля володінь португальців, дві з яких вдалося реалізувати протягом стартового тайму.

На 7-ій хвилині чудову контратаку «жовто-синіх» після пасу Кваснія завершив Герчаківський, який переграв Калішту у результаті виходу віч-на-віч.

Досить швидко подвоювати перевагу нашої команди міг сам Квасній, однак, «побачення» Ярослава з воротарем суперника закінчилося на користь останнього.

Тим не менш, досить швидко Кваснію вдалося записати другий асист на свій рахунок. На цей раз завдяки передачі Ярослава з ауту чудовий гол після потужного удару забив Дичук.

Шанс для того, щоб розвинути перевагу нашої команд мав Семенченко, але на останньому рубежі вдало зіграв Калішту.

Скорочувати різницю у рахунку міг Каштру, який головою пробив повз Дяченка, втім, кіпера збірної України на лінії воріт підстрахував Малиновський.

Однак, до перерви господарі все ж відіграли один м’яч. Вісенте Алвеш, який був одним з найактивніших у складі португальців впродовж стартової двадцятихвилинки, таки домігся свого, відправивши м’яч у володіння українців з близької відстані.

У другому таймі небезпека біля воріт Дяченка виникала, передусім, після стандартних положень. І якщо Ліма не поцілив у площину після удару здалеку, то  постріл Маседу змусив вступити у гру Дяченка.

У складі українців воротам Леонарду Сантоша, який вийшов на майданчик у другій половині, загрожував Дичук, однак, кіпер господарів зіграв надійно.

Збільшувати перевагу нашої команди міг Семенченко, але той-таки Сантош нейтралізував впорався з виходом Ростислава віч-на-віч.

Трохи не пощастило Саламасі, який відгукнувся на простріл Петросюка, але дотягнутися до м’яча не зумів.

Втім, наприкінці зустрічі португальці все ж відігралися. Ліма пробив не найкращим чином, але влучив у Мовчана. Саме після рикошету від корпусу Валентина м’яч вдруге побував у воротах Дяченка.

Як результат – 2:2. 8 січня о 19:00 за Києвом команди матимуть ще одну спробу на те, аби виявити сильнішого в очному протистоянні.

Португалія (U-17) – Україна (U-17) – 2:2 (1:2)

Голи: Алвеш (16) – Герчаківський (7), Дичук (10), Мовчан (37 – АГ)

Португалія (U-17): Жуау Калішту (Леонарду Сантош, 21) – Педру Сантош, Тьягу Маседу, Вісенте Алвеш (к), Бруно Майор – Лукас Местре, Рікарду Маркеш, Паулу Ферейра, Діого Сілва – Жосе Ліма, Жоау Алмейда, Даніель Каштру, Мануель Кампош

Україна (U-17): Дмитро Дяченко – Андрій Британ, Юрій Герчаківський, Ярослав Квасній, Олександр Дичук – Ростислав Семенченко, Дмитро Бабілов, Сава Лутай, Максим Малиновський – Святослав Петросюк, Денис Кузнєцов, Валентин Мовчан, Андрій Саламаха, Микола Гуйван (к)