«Турнір розвитку УЄФА»: Україна поступилася Іспанії

Дівоча збірна України зіграла свій другий матч на «Турніоі розвитку УЄФА» в Іспанії. Цього разу підопічним Тараса Шпички протистояли господарки змагань – іспанки. І в цьому поєдинку було важливо дізнатись, чи змогли «синьо-жовті» відійти від того розгрому, який був у грі з Португалією? Гра з «Червоною фурією» показала, що українки не тільки відійшли психологічно від цієї поразки, а і змогли нав’язати боротьбу своїм іспанським опоненткам. Хоча на 13-й хвилині наші футзалістки все-таки пропустили першими. А могли і пропустити ще, якби іспанки реалізували вільний удар. Так чи інакше, а за підсумками першого тайму українки програвали з рахунком 0:1.

Але вже на початку другої 20-хвилинки «синьо-жовті» зусиллями Ганни Каверзіної зрівняли рахунок. І по ходу другого тайму нашим футзалісткам вдавалося тримати сенсаційний рахунок. Однак, втримати його не вдалося. Практично одразу після того, як пройшов екватор другого тайму, іспанки зробили рахунок 3:1 на свою користь. До того ж, не на користь української збірної був той факт, що арбітри вилучили головного тренера нашої команди Тараса Шпичку. Безумовно, це було на руку іспанкам, проте вони, на щастя для нас, не змогли до кінця матчу збільшити свою перевагу.

Таким чином, українки програли свій другий матч на «Турнірі розвитку УЄФА». І тепер вони зіграють 2 липня проти збірної Бельгії, яка програла Португалії з рахунком 12:4. Початок о 10.30 за київським часом.

Іспанія (WU-17) – Україна (WU-17) – 3:1