Жіноча збірна України виходить на перше місце групи 3 основного раунду Євро-2022

Підопічні Олега Шайтанова відправили сім голів без відповіді у ворота збірної Бельгії.

Українки розпочали зустріч дуже активно. Втім, до сьомої хвилини Ламберт вдавалося відводити загрозу від власних воріт. Тривало це до удару Форсюк. Капітан нашої команди зуміла відправити м’яч у володіння бельгійок під рукою їхнього голкіпера.

Під завісу першого тайму наша команда відзначилася ще двома голами, які вдалося забити після вдалого розіграшу стандартів. Форсюк більярдним ударом формила дубль після пасу Дубицької з кутового, а Сидоренко відправила м’яч у ворота Ламберт завдяки асисту Воловенко.

Для того, щоб вийти на перше місце підопічним Олега Шайтанова було потрібно забивати ще один гол. Його автором стала Шульга, яка разом з Сидоренко вирвалася у найкращі бомбардири групи. Обидві Анни після двох матчів мають у своєму активі по три забиті м’ячі.

Довершили переможний вечір Кліпаченко і Дубицька. Анастасія, на відміну від вчорашньої зустрічі, сьогодні отримала ігровий час й ознаменувала його голом. Натомість, Ірина впродовж двох хвилин оформила дубль. Як підсумок, 7:0 – надвпевнена звитяга нашої команди.

У неділю доля першого місця у групі 3 основного раунду Євро-2022 вирішиться за підсумками матчу Україна – Фінляндія. Початок зустрічі о 17:00.

Україна – Бельгія – 7:0 (3:0)