Жіноча збірна України здолала Польщу у першому товариському матчі

Підопічні Олега Шайтанова виявилися сильнішими за свого суперника у стартовому товариському поєдинку.

Початок матчу ознаменувався активністю від нашої команди. Вже на першій хвилині Шульга перевірила на міцність стійку ужгородських воріт. Втім, наступна спроба від Анни виявилася результативною. Українки забили швидкий гол, однак за п’ять хвилин гості відновили статус-кво.

Книсак ударом в один дотик в яскравому стилі вразила ворота Кислової. Незадового гольова перестрілка продовжилася. Шульга і Гриценко обігралися біля власних воріт, Анна втекла флангом від своїх опоненток і прострілила на Дубицьку, яка занесла м’яч у ворота.

Однак, польки знову досить швидко відігралися. Буковска після розіграшу кутового змусила вдруге у матчі капітулювати Кислову.

Друга половина зустрічі розпочалася зі швидкого голу нашої команди. Дубицька розібралася з Девіцкою під час виходу віч-на-віч й оформила дубль у цьому поєдинку.

Закріпила перевагу збірної України Ксенія Гриценко, яка відгукнулася на вже другий у цьому матчі результативний пас Шульги.

Тож, 4:2 на користь «жовто-синіх». Завтра о 12:00 на команди очікує повторна зустріч.

Україна (ж) – Польща (ж) – 4:2 (2:2)
Голи: Шульга (2), Дубицька (11, 21), Гриценко (29) – Книсак (7), Буковска (13)
Попередження: Прокопенко (32)

Збірна України: Вікторія Кислова – Анна Шульга, Ксенія Гриценко, Анна Прокопенко, Юлія Форсюк (к) – Юлія Костюк, Анна Сидоренко, Христина Єрьоменко, Таїсія Бабенко – Ірина Дубицька, Сніжана Воловенко, Ксенія Бурлаченко, Альона Коваленко, Ірина Славич

Збірна Польщі: Домініка Девіцка – Лаура Чуджинська, Юлія Шостак, Катажина Москала (к), Катажина Влодарчик – Магдалена Книсак, Сандра Буковска, Патриція Сутковска, Клаудіа Кубашек – Паула Фрончак, Вікторіа П’єтржик, Клаудіа Новацка, Сандра Ліхтенштайн, Ізабела Павловска, Віолета Мияк