Вища ліга (жінки) 2021/2022: призначення арбітрів на матчі другого туру

Пропонуємо вашій увазі призначення арбітрів та офіційних осіб на поєдинки другого туру Вищої ліги серед жіночих команд сезону 2021/2022.

Група 1

27 листопада

«Луганочка» (Луганська обл.) – «Синельникове» (Синельникове)
15:30. м. Харків, СК «Каразінський»
Арбітри:
 М. Гавриков, К. Терновий (обидва – Харків)  
Хронометрист: А. Грінченко (Харків) 
Спостерігач арбітражу: Ю. Воложенко (Харків)

28 листопада

«Mezzo-Збірна Харківської області» (Харків) – «Кобра» (Білокуракине)
12:30. м. Золочів, ФОК
Арбітри:
 Ю. Воложенко-мол., А. Колесник (обидва – Харків)  
Спостерігач арбітражу: Ю. Воложенко (Харків)

Група 2

26 листопада

«Будстар-НПУ» (Київ) – «Дніпро» (Черкаси)
14:30. м. Київ, СК НПУ
Арбітри:
 Л. Жиронкін, В. Бородін (обидва – Київ)  
Спостерігач арбітражу: В. Фролов (Київ)

27 листопада

«ДЮСШ №1-Збірна м. Хмельницького» (Хмельницький) – «Ладомир» (Володимир-Волинський) 
13:00. м. Хмельницький, ДЮСШ №1
Арбітри:
 М. Сердюк, М. Зведенюк (обидва – Хмельницький)  
Спостерігач арбітражу: С. Подворний (Хмельницький)

«Легіон-Університет» (Луцьк) – «Новий Львів» (Львів)
15:00. м. Луцьк, СК ВНУ
Арбітри:
 Р. Алексюк, В. Осипчук (обидва – Луцьк) 
Спостерігач арбітражу: О. Хомич (Луцьк)

Група 3

19 листопада

«Збірна Харківської області-Тесла» (Харків) – «Енергія» (Київ)
13:30. м. Харків, СК «Каразінський»
Арбітри:
 Ю. Воложенко-мол., А. Колесник (обидва – Харків)  
Хронометрист: А. Грінченко (Харків) 
Спостерігач арбітражу: І. Бік (Харків)

21 листопада

«Бровари-Фенікс» (Бровари) – «Лідер-Збірна Полтавської області» (Полтавська обл.)
14:45. м. Бровари, СК БВУФК
Арбітри:
 О. Нагорний, С. Василинчик (обидва – Київ) 
Спостерігач арбітражу: С. Єщенко (Київська обл.) 

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 12 31
2 ХІТ (Київ) 12 26
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 12 24
4 Кардинал-Рівнестандарт (Рівне) 11 16
5 Viva Cup (Харків) 10 11
6 Енергія (Львів) 12 11
7 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 11 10
8 АФФК Суми (Суми) 11 9
9 Сокіл (Хмельницький) 11 6
Команда I O
1 SkyUp (Київ) 4 10
2 Рятувальник (Ромни) 5 8
3 ЗАПОРІЖПРОМГРУП (Запоріжжя) 4 7
4 Черкасиобленерго (Черкаси) 5 7
5 Comfort Life (Буча) 3 1
6 Автомобіліст-Бульвар (Житомир) 3 0
Команда I O
1 Славута (Славута) 5 11
2 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 4 8
3 In.IT (Львів) 4 7
4 КІВС Енергія-2 (Львів) 5 6
5 Любарт (Луцьк) 5 4
6 Кардинал-Рівнестандарт-2-ДЮСШ №4 (Рівне) 5 2

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Титульний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!