«Будстар-НПУ» – перший фіналіст Кубка України серед жіночих команд

Підопічні Костянтина Власенка зуміли здолати харківський ЖФК «Tesla» за підсумками двоматчевого протистояння.

Першу зустріч команди провели на паркеті столичного спорткомплексу НПУ, і її підсумком став нічийний результат – 2:2, що давало харків’янкам невелику перевагу перед другим поєдинком.

Харківську зустріч активніше розпочали киянки, адже сам їм необхідно було забивати. Втім, окрім створених моментів біля воріт Сагайдачної, столична команда доволі стрімко здобула 6 фолів.

Перший шанс відзначитися з десятиметрової позначки підопічні Василя Сухомлинова отримали на 10-ій хвилині. Втім, Яна Дичко не зуміла переграти Наталію Митрофанську, яка перевела м’яч на кутовий.

Друга половина тайму проходила в обопільно гострій боротьбі, втім, без ще одного дабл-пенальті не обійшлося. На останній хвилині Ксенія Гриценко порушила правила, а виконувати покарання відправилася Юлія Дехтяр, однак, на цей раз «будстарівок» врятувала поперечка.

Після перерви знову активніше заграли киянки, і досить швидко зуміли відзначитися. Після удару Алли Матвійчук, м’яч у ворота підправила Анна Шульга та вивела свою команду вперед.

За 10 хвилин Ксенія Гриценко подвоїла перевагу команди Костянтина Власенка, і тепер харків’янкам потрібно було забивати двічі, аби перевести поєдинок у серію післяматчевих пенальті.

Зрештою, гра з п’ятим польовим так і не дозволила ЖФК «Tesla» бодай раз відзначитися у воротах суперниць. Натомість, на останніх секундах Христина Козаченко відправила м’яч вже у порожні ворота суперниць, встановивши остаточний рахунок зустрічі – 0:3.

Суперник «Будстар-НПУ» у фінальному поєдинку визначиться завтра за підсумком протистояння між «Ладомиром» та КДЮСШ «Олімп-IMS-2».

«Будстар-НПУ» (Київ) – «Tesla» (Харків) – 2:2 (0:2)
Голи: Форсюк (8, АГ), Шульга (29) –  Дичко (4), Титова (36, АГ)
Попередження: Тихонова (24)
Нереалізовані дабл-пенальті: Шульга (38) – Титова (39)

«Tesla» (Харків) – «Будстар-НПУ» (Київ) – 0:3 (0:0)