Чемпіонат України серед жінок (Вища ліга): огляд 4 туру

У чемпіонаті України з футзалу серед жіночих команд Вищої ліги відбулися матчі 4 туру. Найголовніша подія цього ігрового уїк-енду в жіночій «вишці» - поєдинок між «ПЗМС» та «ІМС-НУХТ», в якому чинні чемпіонки України, столичні футзалістки, втратили свої перші очки у сезоні. Докладніше про це – нижче.

У Харкові місцева «Тесла» змагалася з дніпровською «Злагодою». Гості відкрили рахунок вже на 2-й хвилині – відзначилась Анастасія Калягіна. Почин Анастасії підтримали іі партнерки по команді, і в результаті за підсумками першого тайму на табло спорткомплексу «Каразінський» майоріли цифри 3:1 на користь «Злагоди». У другій половині зустрічі підопічні Олени Кудзієвої зміцнили свою перевагу, довівши рахунок до 5:1. І тільки після цього харків’янки змогли відквитати два м’ячі. Однак, останній гол у цій грі забили все-таки гості з Дніпра: Калягіна оформила хет-трик і встановила підсумковий рахунок – 6:3 на користь «Злагоди».

«Тесла» (Харків) – «Злагода» (Дніпро) – 3:6
Кузіна (10), Челобітько (33), Діхтяр (35) – Калягіна (2, 26, 39), Шевела (8 – автогол), Глуха (10), Пороходниченко (31)
Попередження: Тараканова (35)

Безумовно, центральним матчем туру було протистоянні між полтавським «ПЗМС» та київським «ІМС-НУХТ». До цього поєдинку столична команда ще не втратила жодного очка. І, звісно, чинні чемпіонки України не хотіли переривати цю серію. Але інші плани були у полтавчанок, котрі, як ми вже встигли переконатися, будуть основними конкурентками підопічних Тараса Шпички у броротьбі за «злото» (при всій повазі до «Злагоди» та «Тесли»).

Те, що матч буде багатим на боротьбу та емоції, можна було зрозуміти заздалегідь. А у грі ця думка лише підтвердилась тим, що перший гол поєдинку був забитий з дабл-пенальті. Зробила це полтавчанка Юлія Дударчук. Більше того – незадовго до кінця першої половини гри «ПЗМС» міг і подвоїти рахунок, але Валерія Єрмоленко не забила свою «десятку».

Напруження досягло свого апогею вже після того, як пройшов екватор другого тайму. Спочатку Ірина Бавзенюк зрівняла рахунок, а потім у обох команд були можливості вирвати перемогу за рахунок вдалого виконання 10-метрових та 6-метрового. Так, полтавчанки не реалізували три дабл-пенальті. А якщо сюди додати ідентичний нереалізований «вирок» у першому таймі, то по факту підопічні Миколи Кудацького не забили чотири «десятки». А капітан «ІМС-НУХТ» не реалізувала пенальті, чим позбавила свою команду можливості продовжити свою переможну серію.

Таким чином, у цьому поєдинку була зафіксована нічия, внаслідок якої діючий чемпіон України, «ІМС-НУХТ», втратив перші очки у цьому чемпіонаті.

«ПЗМС» (Полтава) – «ІМС-НУХТ» (Київ) – 1:1
Дударчук (15 – з 10-метрового) – Бавзенюк (32)
Попередження: В. Шаповал (35), Івасенко (38) – Кирильчук (6), Тітова (40)
На 18-й хвилині Єрмоленко («ПЗМС») не реалізувала 10-метровий.