Чемпіонат України серед жінок (Вища ліга): огляд 7 туру

У чемпіонаті України серед жіночих команд Вищої ліги стартувало третє коло. Вперше за останній час матчі туру були зіграні в один день. Більше того – вони йшли майже паралельно. Однак, до одного з них інтерес все-таки був більшим.

А розпочався тур у Дніпрі. У грі з «Теслою» «Злагода» була фаворитом, але цей статус дніпрянкам, мабуть, не давав нормально грати. А, може, це «Тесла» зробила все для того, щоб не припускатися помилок, які призвели би до розгрому. Так чи інакше, але після першого тайму рахунок був 1:0 на користь «Злагоди», і це давало харків’янкам можливість повірити у те, що все ще можна виправити. Однак, надіям підопічних Василя Сухомлинова не судилося справдитись. На останніх хвилинах «Злагода» та «Тесла» влаштували гольову «перестрілку», в якій результат здобули все-таки підопічні Олени Кудзієвої – 4:2 на користь команди з Дніпра.

«Злагода» (Дніпро) – «Тесла» (Харків) – 4:2
Тараканова (14, 38), Музика (26, 37) – Кузіна (36), Челомбітько (38)

Враховуючи те, яким напруженим був останній поєдинок між «ІМС-НУХТ» та «ПЗМС», варто було чекати чогось подібного і тепер. Хоча підопічні Тараса Шпички спробували зняти напругу, коли відкрили рахунок. Однак, киянки провалили кінцівку першого тайму, пропустивши два голи від Юлії Дударчук. Однак, у другій 20-хвилинці вже інша Юлія – Тітова – зрівняла цифри на табло. І цей рівний рахунок зберігся до фінальної сирени. Таким чином, «ІМС-НУХТ» та «ПЗМС» вдруге у цьому сезоні зіграли внічию.

«ІМС-НУХТ» (Київ) – «ПЗМС» (Полтава) – 2:2
Бавзенюк (8), Тітова (24) – Дударчук (20 – з 10-метрового, 20)
Попередження: Павленко (13), Бавзенюк (16) – Бабенко (19)