Чемпіонат світу - 2016. Аргентина у блискучому стилі виходить у фінал + ВІДЕО

Збірна Аргентини з футзалу стала другим фіналістом чемпіонату світу з футзалу в Колумбії. Про це стало відомо після того, як підопічні Дієго Густоцці у чудовому стилі обіграли збірну Португалії.

Фактично результат був зроблений у першому таймі. Все почалося з того, що на 5-й хвилині рахунок відкрив Борруто. Але скоро португальцям вдалося відновити перевагу в рахунку. Однак, як показали подальші події, це була одна з небагатьох приємних миттєвостей для португальців у цьому матчі. Після цього для підопічних Жоржа Браза настали жахливі хвилини - з 11-ї по 13-ту. Саме тоді аргентинська команда довела рахунок до 4:1 на свою користь. До честі піренейців, вони намагались не поступатись, але пробити Сармієнто, який показував дуже чудову гру, їм не вдавалося.

Не клеїлась гра у португальців і протягом другого тайму. В атаці Рікардіньо та компанії мало що вдавалося. Не допомагав і озіграш п'ятого польового гравця. А от "альбі-селестес" вдалося зробити рахунок ще більш розгромним: на 36-й хвилині Куццоліно (той самий, який забив переможний абл-пенальті у ворота збірної України) зробив результат на табло "Колізео дель Пуебло" взагалі принизливим - 5:1. Щоправда, португальцям скоро вдалося відквитати один м'яч зусиллями Тіаго Бріту. Але врятувати від поразки цей гол не зміг. Підсумок - 5:2 на користь збірної Аргентини, яка тепер зіграє у фіналі зі збірною Росії. А от Португалія змушена буде позмагатися за третє місце зі збірною Ірану.

Аргентина – Португалія – 5:2
Борруто (5), Стаццоне (11), А. Вапоракі (12), Алан Бранді (13), Куццоліно (36) – Ре (9), Тіаго Бріту (37)
Аргентина: Сармієнто – Вільхельм, Борруто, Алан Бранді, Таборда – Куццоліно, Стаццоне, А. Вапоракі, К. Вапоракі – Решіа, Базіле
Португалія: Бебе – Бруно Коельо, Кардинал, Жоао Матош, Рікардіньо – Ре, Фабіу Сесіліу, Андре, Мігель – Тіаго Бріту
Попередження: Жоао Матуш (31), Тіаго Бріту (36), Кардинал (36), Бебе (36)