Переможний дебют ХІТа в Екстра-лізі + ВІДЕО

Київський «ХІТ» зіграв свій перший поєдинок у Екстра-лізі. І дебют виявився більш ніж вдалим, оскільки підопічні Олега Лук’яненка здобули перемогу над «ЛТК/ІнБев/НПУ» з рахунком 6:2.

Номінальні господарі майданчика спочатку ледь не пропустили швидкий гол у свої ворота, але «телефоністи» не змогли втілити у гол свої моменті. Натомість, «ХІТ» на 5-й хвилині зустрічі відкрив рахунок після над красивого удару Ігоря Борсука у падінні через себе. Цей гол допоміг «кабельникам» взяти гру під свій контроль. Однак, при цьому вони все-таки дозволили своїм візаві створити кілька небезпечних нагод біля воріт Лисенка. Проте, реалізація своїх можливостей у підопічних Валерія Туркіна залишала бажати кращого. Як треба реалізовувати свої моменти, показав на 18-й хвилині Сергій Журба, який забив свій перший гол у футболці «ХІТа». З рахунком 2:0 команди пішли на перерву.

А у другому таймі перевага «ХІТа» була фактично беззаперечною – як за грою, так і за рахунком, який збільшувався у геометричній прогресії. Станом на 33-тю хвилину поєдинку рахунок був вже 5:0 на користь «ХІТа». І тільки після цього Артемові Мороховцю вдалося відквитати один м’яч. Однак, гравці «ХІТа» на це відповіли голом Журби, який оформив хет-трик. Щоправда, останнє слово залишилось за «телефоністами»: Директоренко на останній хвилині матчу забив ще один м’яч у ворота Лисенка. Тим самим, гравець «ЛТК/ІнБев/НПУ» підбив підсумок зустрічі – 6:2 на користь «ХІТа». Хоча рахунок міг бути більшим, якби Колесніков та Шувалов реалізували дабл-пенальті, які відбив Сухов.

Тепер «ХІТу» треба готуватись до ще одного перенесеного поєдинку – в рамках 2-го туру «кабельники» мають зіграти на виїзді проти «Кардинала-Рівне», а вже потім, у 3-му турі, вони прийматимуть вдома «Ураган». Що стосується «ЛТК/ІнБев/НПУ», то об’єднаній команді доведеться зустрітись у третьому турі з тим же таки «Кардиналом-Рівне».

«ХІТ» - «ЛТК/ІнБев/НПУ» - 6:2
І. Борсук (5, 26), Журба (17, 33 – з 10-метрового, 36), Чепорнюк (31) – Мороховець (33), Директоренко (40).
«ХІТ»: Лисенко – Чепорнюк, Шувалов, Журба, І.Борсук – Школьний, Медвідь, Шевченко, Юнаков – Колесніков, А. Борсук.
«ЛТК/ІнБев/НПУ»: Сухов, Соколовський – Дзюба, Зеленкевич, Цапов, Мороховець – Карбула, Бакум, Чеберяк, Поночовний – Директоренко.
Попередження: Шувалов (13), Юнаков (26), Лисенко (40) – Чеберяк (31), Дзюба (38), Сухов (40)
На 38-й хвилині Колесніков не реалізував 10-метровий (воротар).
На 40-й хвилині Шувалов не реалізував 10-метровий (воротар).