Збірна Аргентини – чемпіон світу – 2016! + ВІДЕО

Збірна Аргентини з футзалу стала новим чемпіоном світу з футзалу. Саме так у Колумбії завершився футзальний «мундіаль» у Колумбії. У фіналі підопічні Дієго Густоцці здолали збірну Росії з рахунком 5:4.

Як і передбачалось, початок гри був дуже важким для обох команд. Було мало ударів у обох команд, тому нулі на табло виглядали закономірно. Але помітне пожвавлення у грі відбулося після екватору першого тайму. Саме тоді обидві команди активізувались, і результати не змусили на себе довго чекати. На 16-й хвилині Едер Ліма розібрався на «п’ятачку» і зміг проштовхнути м’яч у сітку воріт Сармієнто. Але перша ж атака у відповідь принесла результат для «альбі-селестес» - відзначився Аламіро Вапоракі. Однак, і це ще був не кінець. Наприкінці першої 20-хвилинки росіяни привезли собі шостий фол, і Куццоліно реалізував дабл-пенальті, вивівши Аргентину вперед.

Початок другого тайму теж був результативним. Спочатку Едер Ліма на 22-й хвилині зрівняв рахунок. Але вже через 17 секунд Алан Бранці знову схилив шальки терезів на користь збірної Аргентини. А ще через 58 секунд той же Алан Бранді зміцнив перевагу «альбі-селестес» - 4:2. Після цього росіянам вже нічого не залишалось, окрім як піти на ворота Сармієнто великими силами. Але аргентинці перейшли на гру від оборони і непогано грали другим номером. Окрім того, у багатьох епізодах південноамериканську команду виручав і Сармієнто.

Розв’язка була схожою на трилер. Спочатку на 39-й хвилині Константіно Вапоракі забив у порожні ворота збірної Росії та зробив рахунок 5:2. Але підопічні Сергія Скоровича залишили останнє слово за собою, забивши наприкінці основного часу два м’ячі. Однак, перевести гру у додатковий час їм не вдалося.

Фінал.
Росія – Аргентина – 4:5
Едер Ліма (16, 22, 40 – з 10-метрового), Лисков (39) – А. Вапоракі (16), Куццоліно (20 – з 10-метрового), Алан Бранді (22, 23), К. Вапоракі (39)
Росія: Густаво, Замтарадзе – Чишкала, Едер Ліма, Робіньо, Давидов – Абрамов, Ромуло, Шаяхметов, Лисков – Мілованов, Абрамович, Ніязов
Аргентина: Сармієнто – Вільхельм, Борруто, Алан Бранді, Таборда – Стаццоне, Куццоліно, Базіле, А. Вапоракі – Решіа, К. Вапоракі
Попередження: Абрамович (20), Робіньо (34), Замтарадзе (35) - Сармієнто (10), Алан Бранді (20), Базіле (30), А. Вапоракі (32)
На 35-й хвилині Куццоліно не реалізував 10-метровий (воротар)

Таким чином, збірна Аргентини вперше у своїй історії стала чемпіоном світу з футзалу. Нагадаємо, що саме збірній Аргентини у матчі 1/8 фіналу поступилася збірна України.

Після фінального матчу відбулася церемонія нагородження кращих гравців чемпіонату світу – 2016.