Наші за кордоном - 5. Огляд матчів за участі українців + ВІДЕО

Офіційний сайт Асоціації футзалу України представляє огляди національних чемпіонатів країн, в яких грають українські футзалісти, за тиждень, що минув.

Білорусь

В чемпіонаті Білорусі 10-12 листопада був зіграний 14-й тур.

«УВС-Динамо» (Гродно) – «Граніт» (Мікашевічі) – 2:2
Голи українців: Віталій Танський-2, Володимир Бобильов-1
Гості дуже вдало розпочали матч, коли на 3-й хвилині колишній гравець рівненьского «Кардиналу» Віталій Танський відкрив рахунок. Проте ближче до кінця матчу «Граніту» довелося відігруватися, і Володимир Бобильов після передачі Танського відновив рівновагу.

Відеоогляд матчу

«Динамо-БНТУ» (Мінськ) – «Форте» (Могильов) – 2:1
Пропустивши в першому таймі два м’ячі, команда Сергія Задорожного після перерви змогла відіграти лише один та зазнала чергової поразки. Наразі «Форте» в турнірній таблиці 11-й, і до зони плей-офф відстань збільшилась до семи очок.

«ВітЕн» (Орша) – «Охрана-Динамо» (Мінськ) – 3:1
Голи українців:
Олександр Вершинін-2
Олександр Вершинін обидва свої м’ячі забив в першому таймі, і кожного разу асистентом для нього виступив Андрій Чернієнко.

«Дорожнік» (Мінськ) – «Борісов-900» (Борісов) – 4:1
У команди Сергія Гупаленка в турі був складний виїзний матч проти одного з лідерів білоруської Вищої ліги, і він не приніс позитивних емоцій ані головному тренеру, ані трьом українцям, які були в заявці «Борісова-900». Гольова передача Олександра Хурсова стала слабою втіхою для гостей. У столичної команди в першій четвірці весь матч відіграв Сергій Якунін.

«БЧ» (Гомель) – «Лідсельмаш» (Ліда) – 1:3
Гол українців:
Дмитро Іванов-1
Дмитро Іванов вже на першій хвилині відкрив рахунок в матчі, в якому чемпіони Білорусі забезпечили собі три очки лише за кілька секунд до фінальної сирени за рахунок голу в порожні ворота. Окрім того, Артем Золотухін у господарів, а Дмитро Камеко у гостей отримали по попередженню.

«Сталіца» (Мінськ) – ВРЗ (Гомель) – 4:1
Тарас Королишин-1 – Дмитро Шамлі-1
У центральному матчі туру «столичні» завдали другої в сезоні поразки лідеру Вищої ліги. Тарас Королишин вразив порожні ворота гостей на 35-й хвилині, а м’яч Дмитра Шамлі за рахунку 0:4 лише дозволив гомельчанам уникнути сухої поразки.

Польща

В польській Екстракласі майже добігло свого кінця перше коло першої частини чемпіонату, а повністю воно буде завершене 17 грудня, коли команда Олександра Шамотія, «Погонь 04», зіграє вдома з глівіцьким «Пястом».

«Рекорд» (Бєльско-Бяла) – «МКФ Сольне Място» (Велічка) – 5:0
Беззаперечний лідер польської Екстракласи розгромною перемогою над дебютантом ліги завершив 2016 рік, а Олександр Бондар, який в цій грі забив перший м’яч на другій хвилині, довів свій доробок до 16 влучних ударів – це найкращий показник серед всіх голеадорів ліги.

«Ред Девілс» (Хойніце) – «Євромастер» (Глогув) – 1:4
А от головний тренер  «червоних дияволів» Олег Зозуля та його підопічні, серед яких Віталій Колесник та Вадим Іванов, зустрічатимуть Новий рік не в найкращому гуморі. Не зважаючи на те, що Віталій Колесник забив перший м’яч в цій грі, мінімальну перевагу господарі не втримали до перерви, а вже після неї пропустили тричі. Тож, у «Ред Девілс» після першого кола лише одне очко та останнє місце.

Сербія

В чемпіонаті Сербії настала велика перерва, яка протягнеться аж до 17 лютого 2017 року, коли розпочнеться друге коло. Після того, як були дограні всі пропущені матчі, верхня частина турнірної таблиці Першої футзальної ліги Сербії набула такого виду:

Казахстан

В чемпіонаті Казахстану були зіграні матчі 3-го спареного туру, проте команда заслуженого тренера України Олега Солодовника «Актобе» була вільною від ігор. Саме це дозволило одразу двом командам, «Кайрату» та «Аяту», обійти «Актобе» в турнірній таблиці.