ВФ АФЛУ-2018: День третій. «VIVA CUP» (Харків) - чемпіон АФЛУ-2017/18!

11:00. 1/2 фіналу. «Свиспан-Костопіль» (Костопіль, Рівненська обл.) – «VIVA CUP» (Харків) – 1:4 (2:0)

Голи: Якимчук, 29 - Абакшин, 1, Сколотій, 5, Сорін, 18, Моспан, 25

Попередження: Рибак, 17 («VIVA CUP»)

Перед матчем більшість експертів віддавала перевагу харківській команді. Підопічні Романа Перадзе одразу обрушили лавину атак на ворота досвідченого Чемериса і вже другий момент втілили у гол: пройшла атака на дуже високій швидкості, яку точно з середньої відстані завершив Абакшин і навіть рука Паршикова не стала на заваді тому, щоб м'яч затріпотів у сітці - 0:1. У костополян проглядалися великі проблеми з переходом в атаку і попереду виділявся тільки вчорашній іменинник Степанюк. Харків'яни за рахунок швидкості постійно мали перевагу практично на кожному клаптику майданчику: "свиспанівцям" на турнірі ще не доводилося грати проти колективів з такою командною швидкістю. Другий гол назрівав і став він наслідком помилки Чемериса, який пропустив під собою дальній удар Сколотія в ближній кут - 0:2. Вже на 9-й хвилині першого тайму, зважаючи на безперспективність подальшого протистояння у рівних складах, на своєму м'ячі Улянчук почав виходити виходити у "Свиспан-Костополя" 5-м польовим. Єдиний удар господарів в площину воріт стався лише за дві секунди до кінця тайму, коли Паршиков пробив з ауту з розрахунку на рикошет.

Другий тайм костопольці вирішили почати без ризику у рівних складах, але це їх не вберегло від пропущеного голу. Сорін на фланзі красиво обіграв Улянчука і пробив між ніг Вєтрову - 0:3. Срібні призери АФЛУ знову почали випускати 5-го польового. Вони подовгу розігрували свої комбінації, але удари можна полічити на пальцях однієї руки, хіба що Дацюк не переграв воротаря у ближньому бою. Харків'яни ж провели чергову зразкову атаку із завершенням Моспана - 0:4. Під кінець матчу матчу господарі почали випускати тих гравці, які мало грали на турнірі і, як це не дивно, це принесло результат у вигляді голу Якимчука. «Зелені» після цього від гріха подалі випустили п'ятого польового, щоб в останні хвилини позбавити суперника м'яча. «Свиспан-Костополю» не вдалося повторити минулорічне досягнення, але без медалей команда не залишиться.

12:00. 1/2 фіналу. «Альтернатива» (Київ) – «Колесо-Центр» (Запоріжжя) 5:2 (2:0)

Голи: Хижняк, 4, 9, Макєєв, 26 (пен), Атаманенко, 30, Заєц, 30 - Мякота, 19, Добровольський, 21

Попередження: Омельченко, 23, Макєєв, 28 - Фролов, 17, Корешков, 26

Вилучення: Сидоренко, 29

«Альтернатива» знову нав'язує свою гру супернику з перших хвилин. Запорожці спокійно захищалися і треба було шукати нестандартні ходи для зламу їхнього захисту. Саме так і був забитий перший гол: Хижняк зіграв у стінку з Назаровим, який повернув йому м'яч п'ятою, а Максим підняв м'яч над воротарем - 1:0. Після цього воротар гостей Сидоренко став час від часу підключатися до атак своєї команди. Запорожці взагалі намагалися бити з будь-яких ситуацій, але кияни виглядали гостріше. В середині другого тайму Хижняк оформив дубль, хоча якби забив не він, то забив би Назаров. На 10-й хвилині «автомобілісти» нарешті загнали в глухий кут захист «біло-зелених», але Руденко з 5-ти метрів запустив м'яч над поперечиною. За пару хвилин партнери знову вивели Руденка на удар, але на цей раз Бузинний не дав м'ячу опинитися у воротах. Під кінець тайму запорожці дещо активізувалися і Микола Костенко одразу взяв тайм-ату, щоб збити їхній запал, і до завершення першої половини гри киянам вдалося зберегти свої ворота в недоторканності.

Другий тайм почався многообіцяюче для запорожців: Бузинний не дуже вдало відбив дальній удар, а першим на добиванні опинився Мякота - 2:1. Запорожці діяли на емоційному піднесенні і дуже швидко зрівняли рахунок: Фролов двічі розстрілював Бузинного з близької відстані, але той тримався, доки третім добиванням Добровольський буквально не заніс м'яч у ворота - 2:2. Де весь цей час були польові гравці «біло-зелених» - риторичне питання. Сидоренко прийняв на себе зрізку впритул від свого капітана Корешкова, а біля протилежних воріт Руденко знову змарнував шанс, пробивши повз з 8-ми метрів. Все для запорожців складалося непогано аж поки Корешков не стрибнув у ноги Макєєву на межі штрафного майданчику. Сам постраждалий і реалізував пенальті. Мякота після цього вийшов 5-м польовим, але без результату. Зате результат був біля протилежних воріт: Хижняк був близьким до хет-трику і вже обіграв воротаря, але той його збив і був вилучений. Кияни в більшості просто контролювали м'яч на своїй половині і тому запорожці навіть у меншості поміняли воротаря, але перед фінальною сиреною пропустили двічі у порожні ворота. Віддамо належне характеру запорізької команди.

14:00 «Альтернатива» (Київ) - Viva Cup (Харків) – 1:2 (0:2)

Голи: Заєць, 21 - Батагов, 7, Сорін, 15

Попередження: Макєєв, 20, Заєц, 20, Атаманенко, 30 - Панасенко, 30

Фінал почався у невисокому темпі. що прогнозовано, адже в ногах ще явно відчувалася важкість від півфіналів, які були проведені незадовго до того. Вага матчу відбилася печаткою на грі обох команд, які намагалися діяти максимально просто і обережно. Ближче до середини тайму команди розбігалися і воротарям довелося вступати у гру. Харків'яни почали вигравати силову боротьбу і за рахунок індивідуальних дій Сорін і Панасенко створювали собі моменти. Кияни діяли більш командно, але їм бракувало хорошого завершального удару. На 7-й хвилині партнери "парашутом" запустили Батагова на побачення з воротарем з центра майданчика, а той завершив забіг точним ударом - 0:1. На 10-й хвилині «зелено-білі» мали перший 100%-й шанс: Атаманенко пробив, а Бич з метра підправив м'яч повз воріт. Загалом "Альтернатива" дуже непереконливо проводила перший тайм і згадати у їхньому виконанні можна хіба що удар Хижняка у стійку із зовнішнього боку. Гості ж не закривалися і шукали свій шанс, який прийшов зі стандарту: Сорін після прострілу заштовхав м'яч у ворота разом зАатаманенком, який грав проти нього - 0:2.

На перших секундах другої половини Сорін ледь не загнав «альтернативників» у глухий кут, але з розвороту пробив повз. Загалом моментів знову було небагато: Атаманенко здійснив рейд зліва, але Бич знову не замкнув дальню, а Абакшин "черпачком" перекидав Шульгу з лівого флангу, але м'яч приземлився на поперечину. На 21-й хвилині Заєц бу винагороджений за свою активність і завершив затяжну атаку - 2:1. Цей гол став каталізатором активності з боку столичного колективу, який зміг впевнено перевести гру на чужу половину майданчика, але була тільки напруга без гостроти. За 3 хвилини до кінця Микола Костенко взяв тайм-аут і випустив Атаманенка 5-м польовим, але ми вкотре переконалися, що це не найсильніша риса київської команди. Харків'яни впевнено відзахищалися і здобули звання аматорського чемпіона України.

Окрім того, організаторами турніру було визначено найкращих гравців за такими номінаціями:

Найкращий бомбардир: Вадим Атамаманенко («Альтернатива») - 8 голів

MVP: Олександр Фролов («Колесо-Центр») 

Найкращий воротар: Олексій Чеканов («VIVA CUP»)

Найкращий гравець: Даніїл Абакшин («VIVA CUP»)

Прес-служба АФЛУ

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 18 44
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 18 42
3 ХІТ (Київ) 17 38
4 Viva Cup (Харків) 18 23
5 Кардинал-Рівнестандарт (Рівне) 17 23
6 Енергія (Львів) 18 19
7 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 18 14
8 АФФК Суми (Суми) 18 14
9 Сокіл (Хмельницький) 18 10
Команда I O
1 SkyUp (Київ) 8 19
2 ЗАПОРІЖПРОМГРУП (Запоріжжя) 10 17
3 Черкасиобленерго (Черкаси) 10 17
4 Comfort Life (Буча) 10 16
5 Рятувальник (Ромни) 9 11
6 Автомобіліст-Бульвар (Житомир) 9 0
Команда I O
1 Славута (Славута) 11 20
2 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 10 20
3 Любарт (Луцьк) 11 18
4 In.IT (Львів) 11 15
5 КІВС Енергія-2 (Львів) 10 9
6 Кардинал-Рівнестандарт-2-ДЮСШ №4 (Рівне) 11 6

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Титульний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!