Головна / Юнацька збірна U-19

Визначено перелік гравців юнацької збірної України (U-19) на НТЗ у Броварах

Головний тренер юнацької збірної України (U-19) Віталій Одегов визначив виконавців, які візьмуть участь у навчально-тренувальному зборі у Броварах.

Читати бiльше »»

Україна стане господарем міні-турніру в одній з груп основного раунду юнацького Євро-2021/22

30 серпня відбудеться жеребкування кваліфікаційного та попереднього раундів юнацького Євро-2021/22. Збірна Україна розпочне боротьбу з основного раунду та стане господарем у своїй групі.

Читати бiльше »»

Віталій Одегов: «Незважаючи на рахунок, ми завжди намагалися грати як планували заздалегідь»

Головний тренер юнацьких збірних України Віталій Одегов підбив підсумки турніру «Futsal Week», який нещодавно завершився у хорватському Поречі.

Читати бiльше »»

Юнацька збірна України (U-19) здобуває бронзові нагороди турніру «Futsal Week»

Підопічні Віталія Одегова вдруге впродовж турніру зіграли зі збірною Хорватії внічию, але зуміли дотиснути господарів турніру у серії пенальті та посіли третє місце на турнірі «Futsal Week».

Читати бiльше »»

Юнацька збірна України (U-19) ділить очки з Хорватією у рамках турніру «Futsal Week»

Підопічні Віталія Одегова поділили очки у протистоянні з хорватськими однолітками, але продовжили очолювати турнірну таблицю групи В.

Читати бiльше »»

Олександр Дичук: «Тішуся тому, що нинішня ситуація у світі дозволяє проводити міжнародні турніри»

Універсал юнацької збірної України (U-19) Олександр Дичук поділився очікуваннями від старту команди на міжнародному турнірі «Futsal Week».

Читати бiльше »»

Визначено перелік гравців юнацької збірної України (U-19) для участі у турнірі «Futsal Week»

Головний тренер юнацької збірної України (U-19) Віталій Одегов визначив 15 виконавців, які візьмуть участь у міжнародному турнірі «Futsal Week», який з 15 по 20 червня пройде у хорватському Поречі.

Читати бiльше »»

Сторінки

Команда І О
1 Енергія (Львів) 3 7
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 3 5
3 ХІТ (Київ) 3 5
4 Продексім (Херсон) 3 4
5 Кардинал-Рівнестандарт (Рівне) 3 4
6 АФФК Суми (Суми) 2 3
7 Viva Cup (Харків) 2 3
8 Сокіл (Хмельницький) 3 1
9 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 2 0
Команда I O
1 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 6 18
2 IMS-НУХТ (Київ) 6 12
3 Леонас-Університет Драгоманова (Київ) 6 6
4 Багіра-ДЮСШ (Лиман) 6 0

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!