Тиврівский «Володимир» здобув титул чемпіона серед команд Другої ліги

Підопічні Романа Стаднічука у фінальному матчі турніру здолали «Symbol» та здобули золоті медалі турніру.

Перший день Фіналу Чотирьох Другої ліги, який пройшов у харківському ПС «Локомотив» розпочався з протистояння між командами «Human» та «Symbol». І якщо до 32-ї хвилини попереду з рахунком 2:1 був колектив з Дніпра (в його складі відзначилися Шибінський та Цимбал), то кінцівка матчу залишилися за харків’янами, які завдяки дублю Сагайдачного, взяттю воріт Федоренка та автоголу Клименка довели поєдинок до перемоги – 2:5.

У другому півфіналі зустрілися старі знайомі за групою 2. На груповому етапі команда з Вінничини двічі впевнено переграла своїх суперників. Зрештою, вдала перша половина дозволила «Володимиру» здолати опір львів’ян і на стадії 1/2 фіналу.

Ще до перерви Онищук, Міранда, Чернега та Васалатій чотири рази відзначилися у воротах суперника. Натомість, лише гол Омельченка дозволив гостям результативно відповісти опонентам. Зрештою, цього вистачило тиврівцям, щоб довести поєдинок до перемоги – 6:4.

Натомість, у вирішальний день обидва матчі завершилися з тенісним рахунком 5:7.

Львів’яни впродовж левової частини поєдинку поступалися своїм опонентам. «Human» був попереду з результатом 2:0 та 4:2, втім, львів’яни завдяки морально-вольовим якостям зуміли переломити хід зустрічі. На 35-ій хвилині Білоус вкотре подарував дніпровцям мінімальний гандикап – 5:4. Однак, наприкінці зустрічі дубль Тригубця та гол Стефанківа принесли «пекарям» яскраву перемогу та бронзові медалі турніру.

У фінальній зустрічі так само не обійшлося без камбеків. «Володимир» був попереду з рахунком 4:1, але підопічні Олексія Леусенка у середині другого тайму зуміли наздогнати своїх опонентів. Зрештою, ключовим у поєдинку став відрізок з 30 по 35 хвилини, коли Чернега, Васалатій та Міранда покарали своїх опонентів за горіхи у захисті. Олексій Солоп наприкінці зустрічі відіграв один м’яч, але не більше. Тож, цьогоріч кубок Другої ліги відправляється до Вінницької області.

За підсумками змагань було визначено найкращих футзалістів за такими номінаціями: