Наші за кордоном-17. Огляд виступів українських легіонерів + ВІДЕО

Офіційний сайт Асоціації футзалу України представляє огляд національних чемпіонатів країн, в яких грають українські футзалісти.

Чехія

Минулого тижня в чемпіонаті Чехії відбувся 15-й тур.

«Нейжбах» (Високе-Мито) – «ЕРА-ПАК» (Хрудім) – 0:5 (0:1)

Дмитро Литвиненко провів на майданчику всю гру, і попри всі зусилля господарів, зберіг свої ворота недоторканними. Це вже друга поспіль гра, в якій голкіпер збірної України не дозволив суперникам вразити свої ворота.

Олександр Сорокін участі в грі не брав – через особисті обставини він наразі перебуває в Україні.

Польща

В чемпіонаті Польщі минулого тижня після великої перерви відбулися матчі 12-го туру. Підчас новорічної перерви команда «Лех Канцелярія» (Сломники) припинила виступи в Екстракласі. Її українські легіонери знайшли собі нові команди: Роман Вахула став гравцем команди «Ред Дрегонс» з Пнєв, а Сергій Коваль повернувся в Україну до львівської «Енергії». Щодо турнірної таблиці, то «Лех Канцелярія» переміщена на останнє місце, а в другому колі в тих матчах, які б мали відбутися за її участю, суперникам «Лех Канцелярії» буде записуватися технічна перемога 5:0.

«Гатта Актив» (Здуньська-Воля) – «МОКС» (Білосток) – 14:6 (7:3)
Гол українців: у гостей Віталій Лісниченко-1

Матч між віце-чемпіоном Польщі та дебютантом Екстракласи став найрезультативнішим цього сезону. Максим Паутяк грав у складі господарів, але попри те, що його команда забила майже півтора десятка м’ячів, жодного разу не зміг відзначитися результативним ударом. Вихованець сумського футзалу Віталій Лісниченко забив свій п’ятий м’яч в сезоні.

«Ред Дрегонс» (Пнєви) – «Погонь 04» (Щецин) – 5:0 (2:0)

Вдалим виявився дебют Романа Вахули в його четвертій в польській кар’єрі команді. Ця перемога дозволила «червоним драконам» вперше піднятися до чільної шістки, яка на другому етапі буде боротися за призові місця.

Відеоогляд матчу

«Торунь» – «AZS UŚ» (Катовіце) – 4:2 (3:0)

Микола Морозов був в заявці «Торуні» на гру, в якій бронзовий призер минулорічного чемпіонату відправив університетську команду з Катовіц до зони вильоту.

«Рекорд» (Бєльсько-Бяла) – «Клірекс» (Хожув) – 6:3 (1:1)
Голи українців: у господарів Олександр Бондар-1 – у гостей Вадим Іванов-1

Дуже цікавим і напруженим вийшов центральний матч туру. Олександр Бондар і Вадим Іванов вийшли на майданчик в стартових четвірках. Вадим Іванов відзначився в другому таймі, коли за рахунку 3:2 на користь господарів поновив рівновагу. Але за дві хвилини гості невдало розіграли штрафний удар, що призвело до контратаки «рекордистів» «2 в 0», і Олександр Бондар поставив в ній результативну крапку. Цей м’яч в підсумку став переможним, і «Рекорд» продовжує йти по турнірній дистанції з абсолютним показником.

Для Олександра Бондара цей гол став п’ятнадцятим в сезоні, для Вадима Іванова – шостим.