Збірна України у чвертьфіналі Чемпіонату Європи зіграє з Сербією!

Збірна України програла у другому матчі групи "В" Чемпіонату Європи Іспанії 1:4, посіла друге місце в групі і у чвертьфіналі зіграє з господарями Євро-2016 сербами. Збірна Сербії здолала Португалію 3:1 в останньому матчі групи "А".

Група B: Україна 1:4 (0:1) Іспанія

Голи: Алекс,20,34; Рівільйос,30,40 - Микола Грицина,38

У першому таймі була рівна гра з моментами у обох воріт - збірна України не сиділа біля своєї рами, а постійно загрожувала воротам Пако Седано. Проте перед самою перервою наші не встигли за Алексом після розіграшу аута - 1:0 на користь іспанців.

У другому таймі в воротах нашої збірної з'явився Дмитро Литвиненко, який замінив Євгена Іваняка (наш капітан отримав невеличке пошкодження). Олександр Косенко вирішив йти ва-банк і почав змінювати Литвиненко на п'ятого польового гравця. Однак дві помилки українців у передачах призвели до перехоплень і двох голів у наші ворота 0:3.

За три хвилини до завершення матчу наша друга четвірка зуміла організувати гол - після пасу Євгена Валенка блискучим ударом відзначився Микола Грицина. Проте за кілька секунд до фінального свистка Маріо Рівільйос встановив остаточний рахунок - 4:1 на користь п'ятиразових чемпіонів Європи.

У чвертьфіналі в понеділок, 8 лютого о 19:30 за київським часом Україна буде битися з Сербією, а о 22:00 в іншому матчі 1/4-ої фіналу зійдуться Португалія та Іспанія!