Головна / ЄВРО-2016

Євген Попик та Евеліна з Хмельницького - переможці фотоконкурсу "Як я вболіваю за збірну України з футзалу!"

Друзі, заершився наш фотоконкурс для вболівальників на тему "Як я вболіваю за нашу Національну команду з футзалу", де головним призом був футзальний м’яч ADIDAS з автографами всіх гравців збірної України!

Читати бiльше »»

Рекорди Чемпіонату Європи: статистика Євро-2016 у Сербії!

Євро-2016 у Сербії вже в історії, тож час підбити підсумки. До вашої уваги цікава статистика Чемпіонату Європи, де було встановлено чимало рекордів:

Іспанія

Чемпіонат Європи: Іспанія - чемпіон! У Росії срібло. У Казахстана бронза

Збірна Іспанії - шестиразовий чемпіон Європи! У суботу на Євро-2016 у золотому фіналі команда Хосе Венансіо Лопеса переграла збірну Росії 7:3 та всьме за свою історію здобула континентальний трофей!

Чвертьфінал Чемпіонату Європи: Україна прикро поступається Сербії. Іспанія б'є Португалію

У понеділок, 8 лютого о 19:30 збірна України всьоме в своїй історії взяла участь у четвертьфіналі Чемпіонату Європи з футзалу! Суперниками команди Олександра Косенка були господарі турніру серби.

Чемпіонат Європи: відомі всі чвертьфінальні пари! /розклад матчів/

Сьогодні на Чемпіонаті Європи в Сербії розіграли останні дві перепустки до чвертьфіналів! У групі "С" Росія та Хорватія зіграли внічию 2:2, таким чином з цієї групи до 1/4-ої фіналу пройшли Росія та Казахстан.

АФУ представляє: мотиваційний ролик в підтримку збірної України з футзалу "Ти можеш більше!"

Асоціація футзалу України та компанія "HLS FILMS" напередодні битви збірної України у чвертьфіналі Чемпіонату Євпропи в Сербії презентує мотиваційний ролик в підтримку нашої національної команди з футзалу під назвою "Ти можеш більше!".

Олександр Косенко: "Ми і далі бажаємо грати в агресивний футзал"

Головний тренер збірної України Олександр Косенко підбив підсумки битви в групі "Б" Україна 1:4 Іспанія на післяматчевій прес-конференції. Далі мовою оригіналу:

Збірна України у чвертьфіналі Чемпіонату Європи зіграє з Сербією!

Збірна України програла у другому матчі групи "В" Чемпіонату Європи Іспанії 1:4, посіла друге місце в групі і у чвертьфіналі зіграє з господарями Євро-2016 сербами.

Чемпіонат Європи, день четвертий: Казахстан перемагає Хорватію 4:2, Азербайджан Чехію 6:5

Дебютант турніру Казахстан здобув першу перемогу в групі "С" і пробився у чвертьфінал Євро-2016. У драматичному поєдинку групи "D" перемогу азербайджанцям приніс точний удар Рафаела.

Група С: Казахстан 4:2 Хорватія

Сергій Журба: "Перемогти вдалося за рахунок самовідданості, контролю м'яча, згуртованості"

Універсал збірної України та харківського "Локомотива" Сергій Журба прокоментував підсумок матчу Україна 6:3 Угорщина:

Збірна України: напередодні битви з Іспанією!

Дуже у стислому режимі доводиться працювати на Чемпіонаті Європи збірній України. В п’ятницю після сніданку у гравців команди був перегляд нашої гри з угорцями, а після невеличкого відпочинку збірна України вже вирушила до «Белград Арени» на офіційне годинне тренування.

Дмитро Бондар: "Зробити такий шедевр виходить один раз зі ста"

Універсал збірної України та харківського "Локомотива" Дмитро Бондар, який відзначився дублем у грі проти Угорщини, прокоментував підсумок вчорашнього матчу:

Україна перемагає Угорщину і виходить до чвертьфіналу Чемпіонату Європи! (Відео)

Збірна України у своєму стартовому поєдинку фінальної частини Чемпіонату Європи з футзалу перемогла з рахунком 6:3 збірну Угорщини і вийшла до чвертьфіналу Євро-2016!