Чемпіонат Європи, день другий: Росія долає Казахстан 2:1, Італія перемагає Азербайджан 3:0

У другий день фінальної частини Чемпіонату Європи з футзалу в Сербії в групі "С" Росія мінімально здолала Казахстан, а чинні чемпіони італійці насуху побили Азербайджан 3:0.

Група C: Росія 2:1 Казахстан
Ромуло,12,12 - Жаманкулов,13

На відміну від "Кайрата", який двічі за три попередніх сезону виграв Кубок УЄФА з футзалу, збірна Казахстану не може похвалитися гучними перемогами. Більш того, вперше команда здобула право виступити у фінальній частині європейського форуму. У протистоянні з Росією, яка ставала віце-чемпіоном у 2012 і 2014 роках, фаворит був очевидний.

Втім, виправдовувати почесний статус підопічні Сергія Скоровича почали далеко не відразу. Суперник виглядав анітрохи не гірше, і Дуглас відзначився пострілом у хрестовину. Але в середині першого тайму сказав своє слово Ромуло. Після передач Дмитра Лискова захисник підмосковного "Динамо" оформив дубль менш ніж за півхвилини.

Казахстан швидко відповів голом Серіка Жаманкулова, а у другій половині зустрічі посилив тиск, за традицією активно підключаючи до атак воротаря Ігіту. Однак росіяни грамотно зіграли в обороні, не дозволивши команді Какау практично нічого.

Ідеальний дебют Ромуло

Лише два роки тому бразилець отримав громадянство Росії. Поточний чемпіонат Європи - перший в кар'єрі Ромуло. І 29-річний захисник дебютував блискуче - два його постріли принесли збірній непросту перемогу.

Слабка результативність
Лише три голи у матчі - на даний момент це антирекорд результативності турніру. До слова, у другому таймі глядачі і взагалі не побачили забитих м'ячів.

#FutsalEuro2016 #FullHighlightsRussia 2 - 1 Kazakhstan#Futsal #Euro2016

Опубликовано mio futsal 3 февраля 2016 г.

Група D: Італія 3:0 Азербайджан
Мерлім,20,21; Джассон,29

Італійська команда почала дуже жваво, але забити швидкий гол не вдалося. Чинні чемпіони перевершували суперника за всіма показниками, однак азербайджанці, впоравшись зі стартовим хвилюванням, довго утримували свої ворота на замку, запам'ятавшись і кількома небезпечними випадами.

Тим не менш, Амадеу примудрився отримати дві жовті картки в першому таймі, і останні півтори хвилини перед перервою його команді довелося грати в меншості. Голкіперу Ровшану Гусейнлі, який раніше не раз виручав, та його товаришам потрібно було дотерпіти всього півхвилини, але клас є клас.

Ключовий момент
Алекс Мерлім забив вкрай важливі голи під завісу першого тайму і на самому старті другого, тим самим фактично достроково знявши всі питання щодо переможця. Більш досвідчені італійці підтвердили своє реноме, і довести справу до успішного кінця їм не склало особливих труднощів.

Цікавий епізод
До фінального свистка залишалося ще кілька секунд, але гравці вже припинили боротьбу і почали тиснути один одному руки. Все було ясно, найсильніший у парі де-факто визначився, і азербайджанці з цим змирилися.

#EuroFutsalSérvia2016 | Grupo DResumo: Itália 3-0 Azerbeijão

Опубликовано Zona Técnica - Futsal 3 февраля 2016 г.