Віталій Одегов: «У другому поєдинку суперник подумав, що зможе обійтися малою кров’ю, а ми дуже хотіли взяти реванш»

Головний тренер юнацької збірної України (U-19) Віталій Одегов підбив підсумки поєдинків проти Португалії та розповів про плани команди на майбутнє.

– Віталію, Олексійовичу, повертаємося з Португалії з перемогою та поразкою. Як охарактеризуєте ці два міжнародні товариські поєдинки?

– Нам вдалося перевірити свої сили у протистоянні з якісним суперником. Ми мали змогу спостерігати як за індивідуальними діями гравців, так і команди загалом. Обидва поєдинки дали змогу зробити висновки щодо складу на майбутнє. Тобто, визначити гравців на яких ми покладаємося, а кого більше розглядаємо в якості ротації.

– Як вважаєте, за рахунок чого після поразки у першому поєдинку з великим рахунком вдалося взяти переконливий реванш у повторній зустрічі?

– У першому матчі португальці були надзвичайно мотивованими. Натомість, ми на той момент недостатньо звикли до нового м’яча, який досить серйозно відрізняється від моделей «Select». Відчувався брак у технічній роботі з м’ячем. Окремо відзначу, що під час цих матчів хлопців переслідували недуги. Одразу декілька гравців отруїлися й мали підвищену температуру. Можливо, це пов’язано зі зміною клімату й харчування. Саме з цієї причини перший матч пропускав Давид Калашник, а у другому вийшов на нетривалий часовий відтинок, але провів його не надто вдало. Очевидно, що достатньо відновитися його організм не зумів. Дичуку з тієї самої причини довелося пропустити одне тренування й менше грати у першій зустрічі.

У другому поєдинку суперник подумав, що зможе обійтися малою кров’ю, а ми дуже хотіли взяти реванш. Вони не зуміли увімкнутися у гру одразу, а потім було складно перелаштуватися й щось змінити. У цьому й полягає цікавість спарених матчів. Якщо хтось перемагає в одному з них, то у другому інколи може знизити до себе вимоги, а суперник – навпаки. Також додам, що у першому матчі ми не заслуговували на поразку з рахунком 2:7.

– Чим відрізнялися ці поєдинки від тих, які ми проводили у січні 2020 з юнацькою збірною Португалії?

– Ті зустрічі проходили у двох напрочуд різних залах. Перший був досить просторим, інший – занадто вузьким. Було багато контактів й боротьби. Щодо якості гри, то вважаю, що за цей час як ми, так і суперник зуміли додали у цьому компоненті. У нещодавніх матчах обидві команди продемонстрували більш зрілий футзал.

– У матчах з Португалією у складі юнацької збірної на міжнародному рівні дебютували декілька новачків. Як оціните їхні дії?

– Безумовно, НТЗ і такі поєдинки – це велика різниця. Хомяк і Скибчик зіграли дуже гідно у протистоянні з сильним суперником. Щодо Щура, то провести ту кількість часу, яку ми йому планували надати завадила мікротравма.

– Які плани на майбутнє мають юнацькі збірні?

– На початку січня команда (U-19) планує провести навчально-тренувальний збір. Його формат ще обговорюється. Можливо, це буде спільний збір з командою (U-17) разом з товариськими матчами. У лютому ми в Україні зіграємо проти збірної Іспанії, а у березні також вдома проведемо поєдинки основного раунду Євро-2022. Окремо відзначу, що наприкінці цього місяця юнацька збірна України (U-17) проведе виїзні матчі проти португальських одноліток.

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 12 31
2 ХІТ (Київ) 12 26
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 12 24
4 Кардинал-Рівнестандарт (Рівне) 11 16
5 Viva Cup (Харків) 10 11
6 Енергія (Львів) 12 11
7 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 11 10
8 АФФК Суми (Суми) 11 9
9 Сокіл (Хмельницький) 11 6
Команда I O
1 SkyUp (Київ) 4 10
2 Рятувальник (Ромни) 5 8
3 ЗАПОРІЖПРОМГРУП (Запоріжжя) 4 7
4 Черкасиобленерго (Черкаси) 5 7
5 Comfort Life (Буча) 3 1
6 Автомобіліст-Бульвар (Житомир) 3 0
Команда I O
1 Славута (Славута) 5 11
2 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 4 8
3 In.IT (Львів) 4 7
4 КІВС Енергія-2 (Львів) 5 6
5 Любарт (Луцьк) 5 4
6 Кардинал-Рівнестандарт-2-ДЮСШ №4 (Рівне) 5 2

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Титульний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!