Юнацька збірна України (U-19) переможно стартує на турнірі «Futsal Week»

Підопічні Віталія Одегова здолали польських однолітків у рамках першого туру турніру «Futsal Week», який триває у хорватському Поречі.

Перший тайм поєдинку подарував вболівальникам кожної з команд по голу. Спочатку Опатовскі змусив збірну України опинитися у статусі команди, яка поступається. Втім, Дичук швидко відновив паритет.

У другому таймі підопічні Віталія Одегова додали й ключовим у зустрічі став період з 31 по 33 хвилини. Квасній потужним ударом вперше вивів «жовто-синіх» вперед, Лутай вдало зіграв на перехопленні й закріпив перевагу нашої команди, а довершив вдалий відрізок яскравий гол Калашника.

Поляки змушені були ризикувати й пішли вперед з п'ятим польовим. Цим скористався Гуйван, який точним ударом вразив порожні ворота опонентів. Втім, остання хвилина трошки змазала переможний настрій українців. Сендлевскі та Нейхс по разу відзначилися у воротах нашої команди, але на підсумковий результат це не вплинуло.

Підопічні Одегова набирають дебютні три очки. Завтра у рамках другого туру «жовто-сині» протистоятимуть збірній Хорватії. Початок матчу о 19:00.

Україна (U-19) – Польща (U-19) – 5:3 (1:1)

Голи: Дичук (14), Квасній (31), Лутай (32), Калашник (33), Гуйван (36) – Опатовскі (10), Сендлевскі (40), Нейхс (40)
Попередження: Лутай (9), Британ (27) – Нейхс (20)

Україна (U-19): Микола Гуйван (к) – Максим Малиновський, Андрій Британ, Олександр Дичук, Ярослав Квасній – Сава Лутай, Ігор Тимців, Владислав Сизик, Давид Калашник – Олександр Сметаненко, Ростислав Семенченко, Андрій Ткачук, Назар Лютий, Дмитро Дяченко

Польща (U-19): Давід Лах – Кацпер Опатовскі, Патрик Заяц, Адріан Формела, Каміл Грико, Міхал Нейхс, Кацпер Сендлевскі, Марцін Ястржембскі, Філіп Турковид, Бартоси Мусіал, Каміл Ролл, Мілоси Кржемпек, Каміл Гутира