Україна: Литвиненко - Журба, Д. Сорокін, Овсянніков, Бондар - О. Сорокін, Борсук, Коваль, Валенко - Мик. Грицина, Мих. Грицина, Білоцерківець
Попередження: Зебаллос (25), Фогарті (40) - Овсянніков (22), Білоцерківець (31)
Фоли: 4 - 8
Кутові: 5 - 11
Сейви: 11 - 10
Володіння м'ячем: 52% - 48%

Національна збірна України з футзалу завершила груповий раунд чемпіонату світу на мажорній ноті, перегравши у матчі третього туру збірну Австралії з рахунком 3:1. Хоча перемога далася підопічним Олександра Косенка, будемо говорити відверто, з труднощами. Після того, як на 7-й хвилині рахунок відкрив Сергій Журба, який, до речі, зіграв перший матч у стартовій четвірці на поточному "мундіалі", здавалося, що "синьо-жовті" надалі тільки збільшуватимуть перевагу. І ті моменти, які створювали українці, мали це підтвердити. Але ні Журбі, ні Бондарю, ні Дмитрові Сорокіну не вдавалося зробити рахунок ще більшим. А все завдяки вдалій грі голкіпера збірної Австралії Константіну. Самі австралійці теж кілька разів перевіряли Дмитра Литвиненка на предмет готовності до цього поєдинку. Але наш годкіпер грав холоднокровно та надійно.

На початку другого тайму рахунок ледь не подвоїв Дмитро Бондар. Згодом хороші моменти для взяття воріт Константіну змарнували Білоцерківець, Коваль, Дмитро Сорокін. Врешті-решт, на 31-й хвилині м'яч таки опинився у воротах Константіну, але перед цим арбітри зафіксували гру рукою з боку Білоцерківця, який отримав жовту картку. Однак, через декілька хвилин рахунок все-таки став 2:0 на користь збірної України - відзначився Дмитро Бондар. Ще через деякий час австралійські футзалісти пішли з п'ятвм польовим, і під час однієї з атак їм вдалося розіграти зайвого - Зебаллос відквитав один м'яч. Але останнє слово було за українцями. Незадовго до фінальної сирени Денис Овсянніков, який, на жаль, не зіграє у матчі 1/8 фіналу через перебір жовтих карток, після контрвипаду встановив остаточний рахунок зустрічі.

Таким чином, збірна України посіла у своїй групі "D" друге місце, з якого і вийшла до 1/8 фіналу. А там вже підопічні Олександра Косенка зіграють з Аргентиною.