Україна перемагає Угорщину і виходить до чвертьфіналу Чемпіонату Європи! (Відео)

Збірна України у своєму стартовому поєдинку фінальної частини Чемпіонату Європи з футзалу перемогла з рахунком 6:3 збірну Угорщини і вийшла до чвертьфіналу Євро-2016!

У своєму першому матчі у Сербії "синьо-жовті" досягли ідеального для себе результату, потіснивши з першого місця в групі Іспанію. Угорська команда намагалася чинити тиск на підопічних Олександра Косенка, однак у найбільш важливих епізодах позначився більш високий клас і індивідуальна майстерність наших хлопців.

Збірна України застала угорців зненацька, з перших секунд організувавши щільний пресинг і змусила їх помилитися. Вже на другій хвилині Дмитро Сорокін відкрив рахунок, а незабаром Дмитро Бондар класним ударом його подвоїв. І хоча Золтан Дрот досить швидко відіграв один м'яч, на більше його з партнерами не вистачило.

Діючи в контратакуючому ключі, українці всякий раз поверталися до гандикапу у два голи, в результаті змусивши угорців зіграти у відкриту. Дроту все ж вдалося зробити дубль, але два красивих м'ячі провів і Бондар, а крапку в цій грі поставив Євген Валенко.

Ключовий фактор
Команда Косенка в порівнянні з угорською більш однорідна і збалансована, що дозволило наставнику українців вільніше маневрувати складом і зберігати свіжість. Тоді як суперник, за великим рахунком, робив ставку лише на майстерність Золтана Дрота.

Техніка Бондаря
32-річний гравець харківського "Локомотива" демонструє відмінну координацію, завдаючи точні удари з найбільш складних позицій. А його перший гол у ворота Угорщини заслуговує усіляких похвал, як і результативний пас 33-річного кіпера Євгена Іваняка.

На черзі Іспанія
Українці, як і іспанці, гарантували собі місце в чвертьфіналі. Проте в очному суботньому поєдинку вони визначать переможця групи В. При цьому "синьо-жовтих" влаштує і нічия, щоб посісти у групі першу сходинку.

Угорщина - Україна - 3:6 (1:2)
Дрот,8,34; Тренчені,30 - Д.Сорокін,2; Д.Бондар,7,35; Д.Овсянніков,25; Мик.Грицина,30; Є.Валенко, 36